SZANOWNI RODZICE i UCZNIOWIE KLAS VI

Dyrektor i konsultant Powiatowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Polkowicach serdecznie zaprasza rodziców i uczniów klas VI na spotkanie informacyjne dotyczące klasy VII dwujęzycznej z językiem angielskim w roku szkolnym 2019/2020.

Na spotkaniu przedstawimy korzyści płynące z nauczania dwujęzycznego wybranych przedmiotów, program działań wspomagających klasę VII, plan wyjazdów językowych. Uczniowie klas VI - miłośnicy języka angielskiego będą mogli przystąpić do testu predyspozycji językowych.

Zapraszamy  w dniach 03.04.2019 oraz 10.04.2019  do PODM w Polkowicach na godz.16.00 do sali konferencyjnej na parterze. Proponujemy również udział w konsultacjach  indywidualnych w każdą środę o godz.16.

Liczymy na Państwa obecność i z góry dziękujemy za zainteresowanie

Renata Czapczyńska dyrektor

Wiesław Ksenycz konsultant