Szanowni Państwo, wychodząc na wprost oczekiwaniom nauczycieli oraz biorąc pod uwagę kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020 przypominamy, iż istnieje możliwość zapisania się do Sieci Współpracy i Samokształcenia Doradców Zawodowych.

Serdecznie zapraszamy szkolnych doradców zawodowych oraz nauczycieli zajmujących się daną tematyką w Państwa placówce do aktywnego udziału, wymiany doświadczeń i poszerzania kompetencji zawodowych. Nowe osoby, nieuczestniczące dotychczas w sieci obowiązuje formularz zgłoszeniowy udziału w sieci współpracy i samokształcenia dostępny w ośrodku lub na stronie internetowej poradni (www.polkowice.edu.pl).

Pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2019/2020 z koordynatorem sieci panią Anna Szczepańską zaplanowane jest dnia 15.10.2019r. (wtorek), o godzinie 16.00 (sala konferencyjna na II piętrze) w budynku Powiatowego Ośrodka Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach. Przewidywany czas spotkania dwie godziny.

Koordynator Sieci – mgr Anna Szczepańska

1973