Wybierz mądrze! Wybierz świadomie!

Już niedługo przed Tobą wybór szkoły ponadpodstawowej. Którą szkołę wybrać? Jak zaplanować dalszą ścieżkę kariery szkolnej i zawodowej?

To pytania, które na pewno zadaje sobie teraz wielu uczniów ostatniej klasy ósmej szkoły podstawowej. W celu ułatwienia Ci wyboru prezentuję jedno z ważniejszych kryteriów, które należy wziąć pod uwagę podczas planowania dalszej kariery zawodowej, czyli strukturę systemu edukacji w Polsce (obowiązującą od 2019 roku).

wiecej>>

struktura edukacji w Polsce>>