Dnia 21 września 2020 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Polkowicach odbyła się Konferencja Powiatowa pod hasłem „Dialog i współodpowiedzialność środowiska”.

Uczestników konferencji przywitała Pani Renata Czapczyńska Dyrektor Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Polkowicach, która przedstawiła ofertę ośrodka na rok szkolny 2020/2021 z uwzględnieniem planowanych zadań strategicznych m.in.:
Wielojęzyczny Powiat Polkowicki,
Edukacja włączająca w Powiecie Polkowickim,
dodatkowo omówiła funkcjonowanie Dolnośląskiej Sieci Doradców Metodycznych na dzień 1 września 2020 r. oraz potrzeby w tym zakresie.

Uczestnicy mogli wysłuchać rozważań zaproszonych prelegentów na temat:
„Jak wspierać dzieci w trakcie (i po) pandemii?”  Małgorzaty Cużytek
„Rodzicielstwo z pasją” i „Happines at School” – rozwiązania na czas zarazy Anny Hildebrandt-Mrozek.

Dziękujemy za udział w konferencji.

>> galeria