Informujemy o odwołaniu warsztatów "Kariera bez stresu - program zajęć z uczniami z doradztwa edukacyjno-zawodowego". W miejce tej formy pragniemy zaprosić osoby zainteresowane na spotkanie "Efektywne doradztwo edukacyjno-zawodowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych - wdrażanie doradztwa zawodowego w systemie oświaty".

Terminy realizacji:

20 lutego 2018r. godz. 15:30, sala szkoleniowa nr 6 - dla nauczycieli z gmin: Chocianów i Polkowice

28 lutego 2018r. godz. 15:30, sala szkoleniowa nr 6 - dla nauczycieli z gmin: Gaworzyce, Grębocice, Przemków, Radwanice

Przypominamy o obowiązku zgłoszenia udziału w spotkaniu (zapisy na podstawie zgłoszenia udziału w formie doskonalenia).