Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

STRONA ARCHIWALNA 

 

 

 

    W ramach projektu „Nowa jakość systemu doskonalenia nauczycieli w powicie polkowickim” realizowanego w okresie
1 sierpnia 2013 – 31 lipca 2015r. Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego
w Polkowicach utworzył w swojej siedzibie Centrum Dydaktyczne zaopatrzone w bogatą ofertę  książek  o tematyce psychologiczno-pedagogicznej, programów multimedialnych oraz pomocy dydaktycznych.

Osobami uprawnionymi do bezpłatnego korzystania z zasobów Centrum są nauczyciele – uczestnicy projektu „Nowa jakość systemu doskonalenia nauczycieli w powicie polkowickim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zasoby Centrum mają służyć nauczycielom jako pomoc w codziennej pracy dydaktycznej i wychowawczej w celu  poprawy efektywności pracy z dziećmi  i przełożenia  się na sukces edukacyjny ucznia/placówki a także samokształceniu oraz doskonaleniu zawodowemu.

Od 2 listopada 2015r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do korzystania z oferty Centrum Dydaktycznego, po wcześniejszym kontakcie z opiekunem Panią Haliną Furmann tel. 76-746-15-70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Centrum Dydaktycznego oraz szczegółowym wykazem zasobów Centrum.

 

Wniosek o udostępnienie zasobów Centrum Dydaktycznego 

 

Regulamin korzystania z zasobów Centrum Dydaktycznego

 

Szczegółowy Wykaz Zasobów Centrum Dydaktycznego

 

 

Linki

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

3380066
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Razem
532
498
3653
3380066